Liisingu ja autorendi vahelised piirid hägunevad

Jaga teistega:

Kuna igapäevases äritegevuses on saanud mobiilsusest olulines märksõna, siis saame siinkohal  rääkida erinevatest hübriidsetest transpordilahendustest. Ehk üha rohkem saab määravaks võimalikult mugavalt punktist A punkti B liikumine optimaalse ajakuluga. Ammu on teada, kui Sinu igapäeva tööks on erinevate riikide vahel liikumine, siis ei ole vaja omada eraldi igas sihtpunktis isiklikku sõiduvahendit.

Põhja-Euroopas on äriklientide seas suurenenud nõudlus rendisõidukite järele. Üha rohkem mõeldakse mugavustele, mis võimaldaks alustada sõiduki kasutamist soovitud sihtpunktist ja jätta sobivasse sihtkohta ilma liigse ajakuluta. Ehk ajutine transpordilahendus muutub tulevikus sama lihtsaks, kui oleme täna harjunud kasutama ühistranspordi- või taksoteenust.

Ettevõtted mõtlevad pidevalt, kuidas minimeerida oma autopargiga seotud kulusid. Varasemalt töötajate motivatsioonipaketis levinud tööauto boonus on täna uuenenud seadusandluse mõistes muutunud kasutuks. Seega on oluline ainult mobiilsus.

Tööandjatel on vaja leida parimad lahendused töötajate liikuvusega seotud probleemide lahendamiseks. Selleks ei ole vaja omada või liisida autoparki, mis teeb raskeks kiirete vajaduste muutustega kaasaminemise.

Auto liisimise või omamise asemel  on  lihtsamaks ja ka säästlikumaks muutunud erinevad lühi- ja pikaajalised autorendi lahendused.  Rendiettevõtte kasutamine autopargi haldamisel tagab detailse kuluhalduse ja paindlikkuse juhul kui tekib vajadus kiireks autopargipargi suurendamiseks või vähendamiseks. Ettevõtete sõidukitega hakkavad üha rohkem tegelema selleks spetsialiseerunud ettevõtted ning esmaseks vajaduseks on saanud sõidukite kohene kasutatavus.

Loe veel lisaks