Viis olulist põhjust, miks eelistada täisteenusrenti

Jaga teistega:

Kas tead, miks paljud eraisikud ja ettevõtted on otsustanud autode liisimise asemel hoopis täisteenusrendi kasuks? Mõlemal juhul maksab tarbija sõiduki kasutamise eest, kuid täisteenusrent on läinud teenuse pakkumisel sammukese kaugemale, pakkudes mugavust ja kõik hinnas teenust!

Alljärgnevalt on välja toodud 5 olulist põhjust, miks eelistada täisteenusrenti.

1. Mobire täisteenusrendi sõidukiga seotud kogukulud on madalamad 
 

Mobirel on suured ostumahud ja koostööpartneriteks kõik autoesindused ning tänu sellele on sõidukite ja teenuste hinnad oluliselt soodsamad. Nendest soodustustest saavad osa ka kõik Mobire kliendid, kes kasutavad täisteenusrenti.

2. Autot liisides või välja ostes kaasneb suur hulk lisakohustusi, täisteenusrent hoolitseb aga kõige eest       
              

Auto valik, kindlustused (liiklus- ja kaskokindlustus), kahjukäsitlus, korrapärased hooldused, rehvivahetused jne – kõige sellega tuleb autot liisides või ostes kasutajal ise tegelema hakata. Täisteenusrendi puhul tehakse kliendi eest kõik need toimingud ilma lisakuluta ära.

3. Täisteenusrenti saab ilma sissemakseta               
                                         

Täisteenusrendi korral pakub Mobire laia sõidukite valikut ka ilma sissemaksuta. Seega ei ole vaja muretseda suurema summa kõrvalepaneku pärast ja saate sõlmida täisteenusrendi lepingu ning hata kohe autot kasutama.

4. Fikseeritud kuumakse kogu rendiperioodiks

Täisteenusrendi puhul on vastavalt kliendi valitud teenuspaketile sõidukiga seotud kulud ühes fikseeritud kuumakses. Näiteks Mobire ekstrapaketiga ei teki ootamatuid lisakulusid (v.a kütus, klaasipesuvedelik ja AdBlue) kogu rendiperioodi jooksul.          

5. Paindlik sõiduki tagastamine ja vahetamine        
                                       

Kui klient soovib rendiperioodi keskel lepingu ennetähtaegselt lõpetada, sõiduki tagastada või vahetada uuema mudeli vastu, siis
Mobire teenus võimaldab seda väga lihtsalt. Liisingu või väljaostu puhul tuleb vahetuse soovi korral tegeleda sõiduki müügiga ise.


Vaata täisteenusrendi pakkumisi ja võrdle sõidukeid siin: www.mobire/rendiautod

Loe veel lisaks