Pikaajaline autorent

Jaga teistega:

Kas oled kunagi mõelnud, et Sinu elustiili jaoks on auto hädavajalik, kuid Sul pole mahti tegeleda sellega kaasnevate kohustustega? See on üks põhjustest, miks on paljud eraisikud või ärikliendid valinud auto liisimise asemel pikaajalise autorendi.

Pikaajaline autorent on teenus, mis võimaldab rentida sõiduki pikemaks perioodiks, enamasti üheks kuni viieks aastaks. Võrreldes isikliku auto omamisega on pikaajalise autorentimise protsessis palju värskust ja vabadust, sest see võimaldab sõita uue või vähekasutatud, kuid töökindla ja hooldatud sõidukiga muretult ning probleemideta.

Pikaajaline autorent on eriti mugav autoga seonduvate kulude kontrolli all hoidmiseks, sest kuupõhine maksesüsteem on fikseeritud ning sisaldab kindlustust, hooldust ja teisi vajalikke sõidukiga seotud teenuseid. Pikaajaline autorent sobib nii eraisikule, väikeettevõttele kui ka ärikliendile. Pikaajalise autorendi kasutajana jääb Sul rohkem aega tegeleda Sulle oluliste asjadega ning professionaalne meeskond hoolitseb selle eest, et Su auto oleks alati töökorras ja hästi hooldatud.

Kuus põhjust, miks valida pikaajaline autorent

  • Puuduvad ootamatud kulud

Mobire pikaajalise autorendi kuumakse on fikseeritud ning püsib muutumatuna kogu rendiperioodi. Kuumakset ei mõjuta hinnatõusud ega Euribor.

  • Saad valida täpselt sellise sõiduki, mis sinu vajaduste ja eelistustega ühtib

Kõik Mobire veebivalikus olevad autod on uued ja kiirelt saadaval. Teeme koostööd kõigi Eesti autoesindustega, seega kui Sa Mobire veebivalikust ei leia endale sobivat, siis anna oma soovist meile teada. Pikema tarneaja puhul anname Sulle asendusauto uue tellitud sõiduki saabumiseni.

  • Ootamatud olukorrad lahendab Mobire meeskond

Mobire on pikaajalise autorendi puhul alati toeks ka sõidukiga ette tulevates ootamatutes olukordades, selleks et Sina saaksid muretult sõita. Soovi korral saad auto alati tagastada, uue vastu vahetada või välja osta juba enne rendiperioodi lõppu.

  • Sul on rohkem väärtuslikku aega, sest hoolduse ja remondi eest hoolitseb Mobire

Auto hoolduse, rehvivahetuse, kindlustusjuhtumite ja teiste võimalike kohustustega tegeleb Mobire professionaalne meeskond. Pikaajalise autorendi puhul saad Sina haldusteemadega tegelemise asemel oma energia teistele olulistele asjadele pühendada.

  • Sa saad sõita uuemate sõidukitega, millel on kaasaegsed ohutus- ja mugavusomadused

Auto võib olla küll ilusa välimusega, kuid see peab olema ka turvaline. Meie klientide turvalisus on meile eriti oluline ja seetõttu pakume ainult kõige kaasaegsemaid sõidukeid, mis oleksid pikaajalisele autorendile vastavalt töökindlad ja tagaksid reisijate ohutuse.

  • Sa ei pea muretsema sõiduki väärtuse languse või müügiprotsessi pärast

Auto omamisega kaasneb juba eos palju muresid, kohustusi seal hulgas kaja sageli kaasneb sõiduki väärtuse langusmure sõiduki väärtuse languse pärast. Sellele lisaks tuleb igasugune juriidiline protsess, kui oled otsustanud sõidukist loobuda ja on aeg see järgmisele omanikule maha müüa. Automüük võib samuti olla pikaajaline ja närvesööv protsess, mille tulemusena ei pruugi soovitud hinda sõiduki eest saada. Pikaajalise autorendi puhul auto müümisega Sa tegelema ei pea.  

Tutvu Mobire pikajalise autorendi pakkumistega SIIN. Lisainfo korral võta meiega julgelt ühendust veeb@mobire.ee