Kontakt - Mobire

Kontaktandmed

Mobire Eesti AS
(+372) 555 37622
info@mobire.ee
Reg. nr. 10814092
Mäealuse 2/3, 12618 Tallinn
Lahtiolekuajad
Avatud E-R 9-17
24h teeninduskeskus
Eestist helistades
13500
Välismaalt helistades
(+372) 555 95 955
Lühirent
Lühirendi informatsioon
(+372) 555 62558
Mobire Latvija SIA
(+371) 254 40 055
info@mobire.lv
Reg. nr. 40103307847
A. Čaka ielā 118B, LV-1012 Rīga
24h teeninduskeskus
(+371) 254 40 055
Mobire Lietuva UAB
(+370) 606 70 222
info@mobire.lt
Reg. nr. 302527673
Švitrigailos st. 16, LT-03223 Vilnius
24h teeninduskeskus
(+370) 606 70 222

Kes me oleme?

Mobire on baltikumi täisteenusrendi turul aastast 2001. Oleme esindatud Eestis, Lätis ja Leedus ning teeme koostööd kõigi autoesindustega Baltikumis. Meie portfellis on üle 2500 sõiduki.

Oleme mugavaim ja moodsaim täisteenusrendi pakkuja, teades oma klientide soove ning väärtustades nende aega!

Täisteenusrent

Julija Mjasnõh
Veebihaldur
julija.mjasnoh@mobire.ee
(+372) 555 37622
Keithy Roosmaa
Kliendihaldur
keithy.roosmaa@mobire.ee
(+372) 555 37629
Roman Šperov
Kliendihaldur
roman.sperov@mobire.ee
(+372) 555 02205
Viktoria Voloskova
Kliendihaldur
viktoria.voloskova@mobire.ee
(+372) 555 37627
Eva Riiner
Suurkliendihaldur
eva.riiner@mobire.ee
(+372) 555 37624
Janari-Joel Jõessar
Tegevjuht
janari.joessar@mobire.ee
(+372) 555 37621

Lühirent

Madis Puusepp
Lühirendi haldur
madis.puusepp@mobire.ee
(+372) 555 62558

Teenindus

Gert Vatt
Teenindusosakonna juht
gert.vatt@mobire.ee
(+372) 555 37630
Sten-Priit Hunt
Kahjukäsitluse ja keretööde juht
sten.hunt@mobire.ee
(+372) 555 37625
Marko Kivi
Autopargi haldur
marko.kivi@mobire.ee
(+372) 507 0366

Kasutatud autode müük

Kermo Vahejõe
Kasutatud autode müüja
kermo.vahejoe@mobire.ee
(+372) 555 37628
Jaan Rebel
Kasutatud autode müüja
jaan.rebel@mobire.ee
(+372) 582 12220
Rainart Ots
Kasutatud autode müügijuht
rainart.ots@mobire.ee
(+372) 556 90255

Raamatupidamine

Helle Lillemäe
Pearaamatupidaja
helle.lillemae@mobire.ee
(+372) 555 37623
Getter Kuusk
Raamatupidaja
getter.kuusk@mobire.ee
(+372) 555 37791

Administratsioon

Siret Kristel
Turundusspetsialist
siret.kristel@mobire.ee
(+372) 506 5504
Margit Niiholm
Assistent
margit.niiholm@mobire.ee
(+372) 555 37620
Andrus Valma
Nõukogu esimees
andrus.valma@mobire.ee
(+372) 504 8854

Tekkis huvi Mobire teenuste osas?

Jäta siia kontaktivormi oma andmed ja võtame Sinuga ühendust!