Kontaktandmed

Mobire Eesti AS
(+372) 670 1166
info@mobire.ee
Reg. nr. 10814092
Mäealuse 2/3, 12618 Tallinn
Lahtiolekuajad
Avatud E-R 9-17
24h teeninduskeskus
Eestist helistades
13500
Välismaalt helistades
(+372) 555 95 955
Mobire Latvija SIA
(+371) 254 40 055
info@mobire.lv
Reg. nr. 40103307847
A. Čaka ielā 118B, LV-1012 Rīga
Lahtiolekuajad
Avatud E-R 9-17
24h teeninduskeskus
(+371) 254 40 055
Mobire Lietuva UAB
(+370) 606 70 222
info@mobire.lt
Reg. nr. 302527673
Švitrigailos st. 16, LT-03223 Vilnius
Lahtiolekuajad
Avatud E-R 9-17
24h teeninduskeskus
(+370) 606 70 222

Kes me oleme?

Mobire on Eesti täisteenusrendi turul aastast 2001. Oleme esindatud Eestis, Lätis ja Leedus ning teeme koostööd kõigi autoesindustega Baltikumis. Meie portfellis on üle 2300 sõiduki.

Oleme mugavaim ja moodsaim täisteenusrendi pakkuja, teades oma klientide soove ning väärtustades nende aega!

Täisteenusrent

Janari-Joel Jõessar
Müügijuht
janari.joessar@mobire.ee
(+372) 555 37621
Roman Šperov
Kliendihaldur
roman.sperov@mobire.ee
(+372) 555 02205
Getter Tamme
Kliendihaldur
getter.tamme@mobire.ee
(+372) 555 37622
Eva Riiner
Suurkliendihaldur
eva.riiner@mobire.ee
(+372) 555 37624

Lühirent

Madis Puusepp
Lühirendi haldur
madis.puusepp@mobire.ee
(+372) 555 62558

Teenindus

Gert Vatt
Teenindusosakonna juht
gert.vatt@mobire.ee
(+372) 555 37630
Sten-Priit Hunt
Kahjukäsitluse ja keretööde juht
sten.hunt@mobire.ee
(+372) 555 37625
Jaan Rebel
Autopargi haldur / rendiagent
jaan.rebel@mobire.ee
(+372) 582 12220

Kasutatud autode müük

Kermo Vahejõe
Kasutatud autode müüja
kermo.vahejoe@mobire.ee
(+372) 555 37628
Rainart Ots
Juhatuse liige
rainart.ots@mobire.ee
(+372) 556 90255

Raamatupidamine

Helle Lillemäe
Pearaamatupidaja
helle.lillemae@mobire.ee
(+372) 555 37623
Karin Raide
Finantsjuht
karin.raide@mobire.ee
(+372) 515 2320
Getter Kuusk
Raamatupidaja
getter.kuusk@mobire.ee
(+372) 555 37791

Administratsioon

Siret Kristel
Turundusspetsialist
siret.kristel@mobire.ee
(+372) 506 5504
Margit Niiholm
Assistent
margit.niiholm@mobire.ee
(+372) 555 37620
Andrus Valma
Tegevjuht/juhatuse esimees
andrus.valma@mobire.ee
(+372) 504 8854

Tekkis huvi Mobire teenuste osas?

Jäta siia kontaktivormi oma andmed ja võtame Sinuga ühendust!