Korduma kippuvad küsimused

Juhul, kui Sinu küsimusele alltoodud nimekirjas vastus puudub,
siis võta meiega ühendust telefoni teel (E-R 9-17)  või saada e-mail:

Mis on täisteenusrent ehk pikaajaline autorent?
Täisteenusrent on suurepärane alternatiiv autoliisingule, kus olenevalt valitud teenuste paketist on erinevad sõidukiga seotud kulud mugavalt fikseeritud kuumakses terveks rendiperioodiks. See aitab vältida autoga seonduvaid ootamatuid kulutusi ja ebamugavusi ning säästa väärtuslikku aega.
Oma vajadustest lähtuvalt on kliendil võimalik valida kahe erineva teenuspaketi vahel: Premium pakett koosneb 14-st erinevast teenusest. Kuumakses sisalduvad järgmised teenused: ● sõiduki kasutamine; ● 24h teenindusabi; ● liiklus- ja kaskokindlustus; ● kindlusjuhtumite käsitlemine; ● korralised tehnohooldused (vastavalt läbisõidupiirangule); ● hoolduste, remontide ja rehvivahetuste korraldamine; ● kulumaterjalid; ● talverehvid kogu rendiperioodiks; ● rehvide vahetamine ja ladustamine; ● kütuse krediitkaart; ● arvete administreerimine; ● tasuta asendusauto igaks juhtumiks; Premium pakett on suurepärane lahendus kliendile, kes tahab vältida autoga seonduvaid ootamatuid kulutusi ja soovib kõik hinnas terviklikku muretut autokasutamise kogemust. Premium teenuspaketi puhul on kõik sõidukiga seonduvad kulud arvestatud ühte kuumaksesse. Standard pakett koosneb kaheksast erinevast teenusest. Kuumakses sisalduvad järgmised teenused: ● sõiduki kasutamine; ● 24h teenindusabi; ● liiklus- ja kaskokindlustus; ● kindlusjuhtumite käsitlemine; ● kütuse krediitkaart; ● arvete administreerimine; ● tasuta asendusauto igaks juhtumiks. Standard pakett sobib hästi kliendile, kes eelistab lihtsat lahendust, kus autoga seonduvad põhivajadused(näiteks kindlustused ja asendusauto) sisalduvad sõiduki kuumakses.
Sõidukit saavad täisteenusrenti võtta eraisikud vanuses 23-75 aastat, kes on Eesti kodanikud või kellel on kehtiv elamisluba ja kehtiv juhiluba. Juriidiliste isikute puhul pakume täisteenusrenti toimivatele ettevõtetele, kellel puuduvad kehtivad võlgnevused.
Kui sõidukit soovitakse rentida ettevõttele tuleb esitada ettevõtte nimi ja registrikood. Kui sõiduki rentijaks on eraisik, tuleb esitada rentniku nimi ja isikukood.
Pakume täisteenusrenti kõigile Eestis saadaolevatele täiesti uutele ja väikese läbisõiduga sõidukitele.
Jah, kõik meie veebivalikus pakutavad sõidukid on täiesti uued.
Jah, Kliendil on võimalus leping ennetähtaegselt lõpetada, andes sellest kirjalikult teada ning tasudes lepingu lõpetamise tasu (tavaliselt 1–5kuu rendimakse suurune tasu).
Enamus veebis pakutavaid autosid on saadaval null eurose sissemaksega. Kui klient siiski soovib teha sõidukile sissemakse, siis tuleb see tasuda enne rendisõiduki kätte saamist ja sissemakse summa võrra vähenevad kliendile ülejäänud perioodi igakuised rendimaksed.
Jah, Kliendil on rendiperioodi vältel võimalik sõidukit vahetada.
Pärast rendiperioodi lõppu tagastage auto teenusepakkujale ja võtke meilt uus sõiduk täisteenusrenti.
Soovi korral on Kliendil võimalus sõiduk rendiperioodi lõpus kokkulepitud summaga välja osta.
Ei, kindlustused sisalduvad juba hinnas nii Standard kui ka Premium teenuspakettides.
Rendiautoga toimunud avarii või kindlustusjuhtumi korral tuleb teatada 24h teeninduskeskuse telefoninumbrile 13500 kus teenusepakkuja annab edasised juhised ja abi. Juhul kui keegi on liiklusõnnetuses vigastatud, tuleb viivitamatult teavitada juhtunust ka politseid ja kiirabi telefonil 112.
Jah, sõidukit võivad kasutada Kliendi poolt soovitatud isikud, kellele teenusepakkuja väljastab volikirja.
Ei, rendiauto antakse Kliendile ilma teenusepakkuja kleebisteta.
Jah, kokkuleppel teenusepakkujaga on lubatud rendiautole paigaldada reklaamkleebised.
Jah, kokkuleppel teenusepakkujaga on võimalik rendiautole paigaldada täiendavaid lisasid nagu kärukonks, katusereelingud jms. Sellistest soovidest palun teenusepakkujat teavitada kohe rendisõiduki päringut tehes.
Lepingus määratud läbisõidu ületamisel kohandub tasu, mis on 0,18EUR ületatud kilomeetri kohta. Sellest tulenevalt julgustame kliente alati oma prognoositavat läbisõitu võimalikult realistlikult hindama.