Korduma kippuvad küsimused

Juhul, kui Sinu küsimusele alltoodud nimekirjas vastus puudub,
siis võta meiega ühendust telefoni teel (E-R 9-17)  või saada e-mail:

Mis on täisteenusrent ehk pikaajaline autorent?
Täisteenusrent on paindlik viis auto kasutamiseks, kus olenevalt valitud teenuste paketist on erinevad sõidukiga seotud kulud mugavalt fikseeritud kuumakses terveks rendiperioodiks. See aitab vältida autoga seonduvaid ootamatuid kulutusi ja ebamugavusi.
Oma vajadustest lähtuvalt on kliendil võimalik valida kahe teenuspaketi vahel: Premium pakett koosneb 13-st erinevast teenusest. Kuumakses sisalduvad järgmised teenused: sõiduki kasutamine; 24h teenindusabi; liiklus- ja kaskokindlustus; kindlusjuhtumite käsitlemine; korralised tehnohooldused (vastavalt läbisõidupiirangule); hoolduste, remontide ja rehvivahetuste korraldamine; kulumaterjalid; talverehvid kogu rendiperioodiks; rehvide vahetamine ja ladustamine; kütuse krediitkaart; arvete administreerimine ning tasuta asendusauto igaks juhtumiks. Mobire Premium pakett on suurepärane lahendus kliendile, kes tahab vältida autoga seonduvaid ootamatuid kulutusi ja soovib kõik hinnas terviklikku muretut autokasutamise kogemust. Mobire Premium teenuspaketi puhul on kõik sõidukiga seonduvad kulud arvestatud ühte kuumaksesse. Standard pakett koosneb kaheksast erinevast teenusest. Kuumakses sisalduvad järgmised teenused: sõiduki kasutamine; 24h teenindusabi; liiklus- ja kaskokindlustus; kindlusjuhtumite käsitlemine; kütuse krediitkaart; arvete administreerimine ning tasuta asendusauto igaks juhtumiks. Mobire Standard pakett sobib hästi kliendile, kes eelistab lihtsat lahendust, kus autoga seonduvad põhivajadused(näiteks kindlustused ja asendusauto) sisalduvad sõiduki kuumakses.
Mobire Premium teenuspaketi puhul on sõidukile talverehvid kogu rendiperioodiks juba hinna sees. Mobire Standard paketi puhul talverehve kaasas ei ole, kuid soovi korral on võimalik need mugavalt Mobire kaudu juurde soetada.
Esimene rendimakse on makse, mis tuleb tasuda enne sõiduki kätte saamist. Esimese rendimakse tasumise puhul on ülejäänud perioodi igakuine renditasu selle võrra väiksem. Enamik Mobire pakutavaid autosid on saadaval ka null sissemaksega.
Soovi korral on Kliendil õigus sõiduk rendiperioodi lõpus kokkulepitud summaga välja osta.
Jah, Kliendil on rendiperioodi vältel võimalik sõidukit vahetada, andes sellest kirjalikult teada.
Ei, kindlustused sisalduvad juba hinnas nii Mobire Standard kui ka Premium teenuspakettides.
Avariist või kindlustusjuhtumist tuleb teatada Mobire 24h teeninduskeske telefoninumbrile 13500. Juhul kui keegi on liiklusõnnetuses vigastatud, tuleb viivitamatult teavitada juhtunust ka politseid ja kiirabi telefonil 112.
Juriidilise isiku puhul tuleb meile edastada ettevõtte nimi ja registrikood. Kui sõidukit soovib rentida eraisik, tuleb edastada rentniku nimi ja isikukood.
Mobirest saad täisteenusrenti võtta kõiki Eestis müüdavaid uusi või vähekasutatud sõidukeid.
Jah, Kliendil on võimalus leping ennetähtaegselt lõpetada, andes sellest kirjalikult teada ning tasudes lepingu lõpetamise tasu (tavaliselt 1–5 kuu rendimakse suurune tasu).
Pärast rendiperioodi lõppu tagastage auto Mobirele ja võtke meilt uus sõiduk täisteenusrenti.
Jah, sõidukit võivad kasutada Kliendi poolt soovitatud isikud, kellele Mobire väljastab volikirja.