Mis on Mobire täisteenusrent?

Täisteenusrent ehk pikaajaline autorent on  mugav lahendus uue või vähesõitnud sõiduki kasutamiseks. Täisteenusrent sobib nii eraisikutele kui äriklientidele.

Täisteenusrent hoiab võrreldes liisinguga Sinu aega märgatavalt kokku. Ühtlasi toimib teenus fikseeritud kuumaksega, mis sisaldab kõiki rendiautoga seotud teenuseid.

Pikaajalise autorendi periood on 12 kuni 60 kuud, mille vältel hoolitseme, et Sinu auto oleks alati töökorras ja hästi hooldatud. Rendiperioodi lõpuks saad auto soovi korral välja osta.

Rendiautodega saad lähemalt tutvuda siin.

Mobire täisteenusrendi eelised

Meie hoolitseme selle eest, et Su auto oleks alati töökorras ning hästi hooldatud. Kõik sõidukiga seotud teenused on ühes kuumakses ning kogu lepinguperioodiks fikseeritud.

Täisteenusrent sobib nii eraisikutele kui äriklientidele.

 • Esimene rendimakse alates 0 €
  Võimalusel saab auto kätte ilma sissemakseta
 • Kõik kulud ühes fikseeritud kuumakses
  Autoga seotud kulud on ühes kuumakses ning fikseeritud kogu lepinguperioodiks
 • Sõiduki eest hoolitseb Mobire
  Mobire tegeleb auto hoolduste, rehvivahetuste, tehniliste ülevaatustega, avariijuhtumitega jm
 • Asendusauto igaks juhtumiks
  Auto hoolduse, tehnilise rikke või avarii korral saate asemele alati asendusauto
 • Paindlik tagastamise võimalus
  Vajadusel saad sõiduki tagastada juba enne rendiperioodi lõppemist

Kuidas Mobire täisteenusrent töötab?

Kuidas kujuneb Mobire täisteenusrendi makse?

Mobire täisteenusrendi kuumakse koosneb mitmetest komponendidest, millest suurima osa moodustab üldjuhul sõiduki kasutamine. Lisaks sisaldab kuumakse autoga seotud teenuseid.

Võrdle täisteenusrenti ja liisingut

Toome alljärgnevalt välja kõik sõidukiga seotud otsesed ja kaudsed kulud, millega iga autojuht kokku puutub.

Arvestuse aluseks on võetud: Peugeot 2008 GT-Line PureTech 130 AT8

Lisavarustus: metallikvärv, tekstiilsisu kombineeritud nahaga CAPY, juhtmevaba telefoni laadimine, navigatsiooniseade, DAB raadio, 10” puutetundlik ekraan, 4 x USB pesa, Andriod Auto, Apple Carplay, Bluetooth, esiistme soojendus, soojendusega esiklaas, võtmevaba sissepääs ja käivitus, tagaumised külgmised turvapadjad, pimenurga jälgimissüteem, drive assist pakett (adaptiivne püsikiirushoidja peatumis funktsiooniga, täiustatud hädapidurdussüsteem koos jalgratturite ja jalakäijate jälgimisega, sõidurajal paiknemise assistent) ning ARK registreerimine.

Pikaajalise autorendi/liisingu periood 60 kuud, läbisõidupiirang 100 000 km, sõiduki hind 25 000 €.

Mobiilist vaadates liiguta tabelit ka paremale-vasakule.

Kulude arvestus ühes kuus Peugeot 2008 näitel:

Täisteenusrent Liising Kommentaarid
Esimene rendimakse / sissemakse 0 € 2 500,00 € Liisingul sissemakse 10% sõiduki hinnast.
Lepingutasu 0 € 250,00 € Liisingul on lepingutasu 1% sõiduki hinnast.
Igakuine rendimakse / liisingmakse 287,00 € Liisingu puhul kasutusrent: intress 3,5 %, periood 60 kuud, jääkväärtus 30 %.
Liikluskindlustus 20,00 € Täisteenusrendi puhul on hind fikseeritud ning kindlustus- hindade tõusu pärast muretsema ei pea. (Arvestatud Tallinnas elav 30 a mees.
Kaskokindlustus 52,00 € OV 200 €, varguse vastutus 15 % sõiduki hinnast.
Muud kulud 56,00 € Muude kulude alla on arvestatud tehnohoolused kuni 100 000km (ametliku esinduse hinnakirja alusel), asendusauto (liisingu puhul ainult kaskojuhtumi ajaks, kuid täisteenusrendi puhul igaks juhtumiks) ning kvaliteetsed talverehvid.
Esimene jooks talverehve 590 € Hind on võetud Goodyear UG Ice Arctic 215/60/R17 naastrehvide kohta.
Rehvide vahetamine ja ladustamine 17,00 € Mobire korraldab hooajalise rehvivahetuse 2 korda aastas ja rehvide aastaringse ladustamise kogu rendiperioodi jooksul. Liisingu puhul on välja toodud rehvivahetus (60€/kord) ning hoiustamine Vianori esinduses (42€/hooaeg) kogusummas 1020 €, mis on jaotatud 60 kuu peale.
24 h teeninduskeskus Mobire täisteenusrendi puhul on olemas 24 h teenindusabi, kes aitab kõikide sõidukiga seotud küsimuste ja probleemide korral.
Kindlustusjuhtumite käsitlemine Sul pole vaja avarii korral ise asju ajada, Mobire meeskond käsitleb kindlustusjuhtumeid Sinu eest.
Arvete administreerimine Sul on võimalus sooritada oste meie koostööpartnerite juures Mobire soodushindadega ning sooritatud ostude koondarve esitatakse Sulle järgmise kuu arvega.
Kütusekaart Mobire annab Sulle Alexela maksekaardi, millel on igakuine limiit. Lisaks saad soodustust -5 s/l.
Kuumakse kokku
*Juhime tähelepanu, et täisteenusrendi puhul saad auto kätte nulliga!
424,00 €* 432,00 € Mobire täisteenusrendi kuumakse on fikseeritud kogu rendiperioodiks (60 kuud), liisingu puhul on kõik välja toodud lisakulud ajas muutuvad. Liisinguga tuleb ühekordse maksena tasuda pangale 2750€ ning talverehvide eest 590€, mis teeb kokku 3340€. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Tekkis huvi täisteenusrendi vastu?

Vaata rendipakkumisi