Mis on Mobire täisteenusrent?

Täisteenusrent ehk pikaajaline autorent on  mugav lahendus uue või vähesõitnud sõiduki kasutamiseks. Pikaajaline autorent on paindlik võimalus nii eraisikutele kui ka äriklientidele.

Täisteenusrent on võrreldes liisinguga oluliselt mugavam ja paindlikum lahendus, mille abil hoiad kokku oma väärtuslikku aega. Ühtlasi toimib teenus fikseeritud kuumaksega, mis sisaldab hinnas rendiautoga seotud teenuseid. See aitab vältida ootamatuid kulutusi.

Pikaajalist autorenti ehk täisteenusrenti pakume perioodiks 12 kuni 60 kuud, mille jooksul hoolitseme, et Sinu auto oleks alati töökorras ja hästi hooldatud ning oleme abiks ka ootamatutes olukordades. Sina lihtsalt sõida!

Rendiautodega saad lähemalt tutvuda siin.

Võta ühendust

Mobire täisteenusrendi eelised

Täiesteenusrent on mugav lahendus nii eraisikutele kui äriklientidele. Meie hoolitseme selle eest, et Su auto oleks alati töökorras ja hästi hooldatud ning oleme abiks ka ootamatutes olukordades. Sina lihtsalt sõida!

 • Sissemakse alates 0 €
  Soovi korral saad meilt auto ilma sissemakseta
 • Mitte ühtegi ootamatut kulutust
  Valides Mobire Premium teenuspaketi on kõik autoga seotud kulud ühes kuumakses ja fikseeritud kogu lepinguperioodiks
 • Sõiduki eest hoolitseb Mobire
  Mobire tegeleb auto hoolduste, rehvivahetuste, tehniliste ülevaatustega, avariijuhtumitega jm
 • Asendusauto igaks juhtumiks
  Auto tehnilise rikke või avarii korral saate asemele alati asendusauto
 • Paindlik tagastamine ja autovahetuse võimalus
  Soovi korral saad sõiduki tagastada või vahetada juba enne rendiperioodi lõppemist

Kuidas Mobire täisteenusrent töötab?

Kuidas kujuneb Mobire täisteenusrendi makse?

Mobire täisteenusrendi kuumakse koosneb mitmetest komponendidest, millest suurima osa moodustab sõiduki kasutamine. Lisaks sisaldab kuumakse ka erinevaid(olenevalt valitud teenustepaketist) autoga seotud teenuseid.

Võrdle Mobire teenuspakette

Toome alljärgnevalt välja Mobire teenuspakettide peamised erinevused ja kuumakse kujunemise.

Mobire teenuspakettide võrdlus

Standard pakett Premium pakett Kirjeldus
Sõiduki rendimakse Sõiduki rent vastavalt lepingu tingimustele.
Liikluskindlustus Liikluskindlustus hinnas kogu rendiperioodiks.
Kaskokindlustus Sõidukil on kehtiv kaskokindlustuse poliis hinnas kogu rendiperioodiks või rendileandja hüvitab tekkinud kahjud vastavalt Mobire sõiduki kahjujuhtumi järgsele taastamise korrale.
24h teeninduskeskus Mobire tagab kliendile ööpäevaringse abi kõigi sõidukiga seotud küsimuste korral(helistades lühinumbril 13500).
Kindlustusjuhtumite käsitlemine Mobire esindab Klienti kindlustusjuhtumitega seotud tegevustes(v.a kohtus), sealhulgas remonti teostavates ettevõtetes ning ühtlasi jälgib ka tehtud tööde kvaliteeti.
Arvete administreerimine Kliendile kehtivad koostööpartnerite juures Mobire soodustused ja maksetähtajad. Ostude eest saab tasuda mugavalt koondarvega koos rendimaksega.
Asendusauto Auto hoolduse, tehnilise rikke või avarii korral tagab Mobire kliendile alati asendusauto. Asendusauto väljastatakse hiljemalt järgmiseks tööpäevaks, vastavalt lepingus kokkulepitud tingimustele.
Kütusekaart Kliendil on võimalus kasutada Mobire soodustustega kütuse krediitkaarti. Ostude eest saab tasuda mugavalt koondarvega koos rendimaksega.
Korralised tehnohooldused Mobire rendi kuumaksesse on arvestatud sõidukiga seotud korraliste tehnohoolduste kulud vastavalt tootja hooldeprogrammile ning lepingus välja toodud läbisõidupiirangule. Ei sisalda kulumaterjale(nt kojamehed, sõiduki pirnid, piduriklotsid ja-kettad jne).
Kulumaterjalid Teenuse hind sisaldab normaalse kulumise tagajärjel vahetamist vajavaid varuosi.
Tehnoülevaatused Teenus sisaldab sõidukite korraliste tehnoülevaatuste maksumust ja nende organiseerimist Mobire poolt.
Rehvide vahetamine ja ladustamine kogu rendi perioodiks Hinnas sisaldub rehvide aastaringne ladustamine kogu rendiperioodiks ja 2 korda aastas Mobire poolt organiseeritud rehvide vahetamine.
Rehvid kogu perioodiks Rehvid kogu rendiperioodiks vastavalt loomulikule kulumisele ning plaanitud läbisõidule.

Tekkis huvi täisteenusrendi vastu?

Vaata rendipakkumisi