Mis on Mobire täisteenusrent?

Täisteenusrent ehk pikaajaline autorent on  mugav lahendus uue või vähesõitnud sõiduki kasutamiseks. Pikaajaline autorent on paindlik võimalus nii eraisikutele kui ka äriklientidele.

Täisteenusrent on võrreldes liisinguga oluliselt mugavam ja paindlikum lahendus, mille abil hoiad kokku oma väärtuslikku aega. Ühtlasi toimib teenus fikseeritud kuumaksega, mis sisaldab hinnas rendiautoga seotud teenuseid. See aitab vältida ootamatuid kulutusi.

Pikaajalist autorenti ehk täisteenusrenti pakume perioodiks 12 kuni 60 kuud, mille jooksul hoolitseme, et Sinu auto oleks alati töökorras ja hästi hooldatud ning oleme abiks ka ootamatutes olukordades. Sina lihtsalt sõida!

Rendiautodega saad lähemalt tutvuda siin.

Võta ühendust

Mobire täisteenusrendi eelised

Täiesteenusrent on mugav lahendus nii eraisikutele kui äriklientidele. Meie hoolitseme selle eest, et Su auto oleks alati töökorras ja hästi hooldatud ning oleme abiks ka ootamatutes olukordades. Sina lihtsalt sõida!

 • Sissemakse alates 0 €
  Soovi korral saad meilt auto ilma sissemakseta
 • Mitte ühtegi ootamatut kulutust
  Valides Mobire Premium teenuspaketi on kõik autoga seotud kulud ühes kuumakses ja fikseeritud kogu lepinguperioodiks
 • Sõiduki eest hoolitseb Mobire
  Mobire tegeleb auto hoolduste, rehvivahetuste, tehniliste ülevaatustega, avariijuhtumitega jm
 • Asendusauto igaks juhtumiks
  Auto tehnilise rikke või avarii korral saate asemele alati asendusauto
 • Paindlik tagastamine ja autovahetuse võimalus
  Soovi korral saad sõiduki tagastada või vahetada juba enne rendiperioodi lõppemist

Kuidas Mobire täisteenusrent töötab?

Kuidas kujuneb Mobire täisteenusrendi makse?

Mobire täisteenusrendi kuumakse koosneb mitmetest komponendidest, millest suurima osa moodustab sõiduki kasutamine. Lisaks sisaldab kuumakse ka erinevaid(olenevalt valitud teenustepaketist) autoga seotud teenuseid.

Võrdle Mobire teenuspakette

Toome alljärgnevalt välja Mobire teenuspakettide peamised erinevused ja kuumakse kujunemise.

Mobire teenuspakettide võrdlus

Standard pakett Premium pakett Kirjeldus
Sõiduki rendimakse Sõiduki rent vastavalt lepingu tingimustele.
24h teeninduskeskus Mobire tagab kliendile ööpäevaringse abi kõigi sõidukiga seotud küsimuste korral(helistades lühinumbril 13500).
Liikluskindlustus Liikluskindlustus hinnas kogu rendiperioodiks.
Kaskokindlustus Sõidukil on kehtiv kaskokindlustuse poliis hinnas kogu rendiperioodiks või rendileandja hüvitab tekkinud kahjud vastavalt Mobire sõiduki kahjujuhtumi järgsele taastamise korrale.
Kindlustusjuhtumite käsitlemine Mobire esindab Klienti kindlustusjuhtumitega seotud tegevustes(v.a kohtus), sealhulgas remonti teostavates ettevõtetes ning ühtlasi jälgib ka tehtud tööde kvaliteeti.
Arvete administreerimine Kliendile kehtivad koostööpartnerite juures Mobire soodustused ja maksetähtajad. Ostude eest saab tasuda mugavalt koondarvega koos rendimaksega.
Asendusauto Auto hoolduse, tehnilise rikke või avarii korral tagab Mobire kliendile alati asendusauto. Asendusauto väljastatakse hiljemalt järgmiseks tööpäevaks, vastavalt lepingus kokkulepitud tingimustele.
Kütusekaart Kliendil on võimalus kasutada Mobire soodustustega kütuse krediitkaarti. Ostude eest saab tasuda mugavalt koondarvega koos rendimaksega.
Korralised tehnohooldused Mobire rendi kuumaksesse on arvestatud sõidukiga seotud korraliste tehnohoolduste kulud vastavalt tootja hooldeprogrammile ning lepingus välja toodud läbisõidupiirangule. Ei sisalda kulumaterjale(nt kojamehed, sõiduki pirnid, piduriklotsid ja-kettad jne).
Kulumaterjalid Teenuse hind sisaldab normaalse kulumise tagajärjel vahetamist vajavaid varuosi.
Tehnoülevaatused Teenus sisaldab sõidukite korraliste tehnoülevaatuste maksumust ja nende organiseerimist Mobire poolt.
Rehvid kogu perioodiks Mobire tagab kliendile rehvid kogu rendiperioodiks vastavalt normaalsele kulumisele ja planeeritud läbisõidule.
Rehvide vahetamine ja ladustamine kogu rendi perioodiks Hinnas sisaldub rehvide aastaringne ladustamine kogu rendiperioodiks ja 2 korda aastas Mobire poolt organiseeritud rehvide vahetamine.
0€ omavastutus kahjujuhtumi korral Mobire sõiduki kahjujuhtumi korral ei rakendu kliendile omavastutus ja seda olenemata juhtumi liigist.

Korduma kippuvad küsimused

Juhul, kui Sinu küsimusele alltoodud nimekirjas vastus puudub,
siis võta meiega ühendust telefoni teel (E-R 9-17)  või saada e-mail:

Mis on täisteenusrent ehk pikaajaline autorent?
Täisteenusrent on suurepärane alternatiiv autoliisingule, kus olenevalt valitud teenuste paketist on erinevad sõidukiga seotud kulud mugavalt fikseeritud kuumakses terveks rendiperioodiks. See aitab vältida autoga seonduvaid ootamatuid kulutusi ja ebamugavusi ning säästa väärtuslikku aega.
Oma vajadustest lähtuvalt on kliendil võimalik valida kahe erineva teenuspaketi vahel: Premium pakett koosneb 14-st erinevast teenusest. Kuumakses sisalduvad järgmised teenused: ● sõiduki kasutamine; ● 24h teenindusabi; ● liiklus- ja kaskokindlustus; ● kindlusjuhtumite käsitlemine; ● korralised tehnohooldused (vastavalt läbisõidupiirangule); ● hoolduste, remontide ja rehvivahetuste korraldamine; ● kulumaterjalid; ● talverehvid kogu rendiperioodiks; ● rehvide vahetamine ja ladustamine; ● kütuse krediitkaart; ● arvete administreerimine; ● tasuta asendusauto igaks juhtumiks; ● 0EUR omavastutus kindlustusjuhtumi puhul. Premium pakett on suurepärane lahendus kliendile, kes tahab vältida autoga seonduvaid ootamatuid kulutusi ja soovib kõik hinnas terviklikku muretut autokasutamise kogemust. Premium teenuspaketi puhul on kõik sõidukiga seonduvad kulud arvestatud ühte kuumaksesse. Standard pakett koosneb kaheksast erinevast teenusest. Kuumakses sisalduvad järgmised teenused: ● sõiduki kasutamine; ● 24h teenindusabi; ● liiklus- ja kaskokindlustus; ● kindlusjuhtumite käsitlemine; ● kütuse krediitkaart; ● arvete administreerimine; ● tasuta asendusauto igaks juhtumiks. Standard pakett sobib hästi kliendile, kes eelistab lihtsat lahendust, kus autoga seonduvad põhivajadused(näiteks kindlustused ja asendusauto) sisalduvad sõiduki kuumakses.
Sõidukit saavad täisteenusrenti võtta eraisikud vanuses 23-75 aastat, kes on Eesti kodanikud või kellel on kehtiv elamisluba ja kehtiv juhiluba. Juriidiliste isikute puhul pakume täisteenusrenti toimivatele ettevõtetele, kellel puuduvad kehtivad võlgnevused.
Kui sõidukit soovitakse rentida ettevõttele tuleb esitada ettevõtte nimi ja registrikood. Kui sõiduki rentijaks on eraisik, tuleb esitada rentniku nimi ja isikukood.
Pakume täisteenusrenti kõigile Eestis saadaolevatele täiesti uutele ja väikese läbisõiduga sõidukitele.
Jah, kõik meie veebivalikus pakutavad sõidukid on täiesti uued.
Jah, Kliendil on võimalus leping ennetähtaegselt lõpetada, andes sellest kirjalikult teada ning tasudes lepingu lõpetamise tasu (tavaliselt 1–5 kuu rendimakse suurune tasu).
Enamus veebis pakutavaid autosid on saadaval null eurose sissemaksega. Kui klient siiski soovib teha sõidukile sissemakse, siis tuleb see tasuda enne rendisõiduki kätte saamist ja sissemakse summa võrra vähenevad kliendile ülejäänud perioodi igakuised rendimaksed.
Jah, Kliendil on rendiperioodi vältel võimalik sõidukit vahetada.
Pärast rendiperioodi lõppu tagastage auto teenusepakkujale ja võtke meilt uus sõiduk täisteenusrenti.
Soovi korral on Kliendil võimalus sõiduk rendiperioodi lõpus kokkulepitud summaga välja osta.
Ei, kindlustused sisalduvad juba hinnas nii Standard kui ka Premium teenuspakettides.
Rendiautoga toimunud avarii või kindlustusjuhtumi korral tuleb teatada 24h teeninduskeskuse telefoninumbrile 13500 kus teenusepakkuja annab edasised juhised ja abi. Juhul kui keegi on liiklusõnnetuses vigastatud, tuleb viivitamatult teavitada juhtunust ka politseid ja kiirabi telefonil 112.
Jah, sõidukit võivad kasutada Kliendi poolt soovitatud isikud, kellele teenusepakkuja väljastab volikirja.
Ei, rendiauto antakse Kliendile ilma teenusepakkuja kleebisteta.
Jah, kokkuleppel teenusepakkujaga on lubatud rendiautole paigaldada reklaamkleebised.
Jah, kokkuleppel teenusepakkujaga on võimalik rendiautole paigaldada täiendavaid lisasid nagu kärukonks, katusereelingud jms. Sellistest soovidest palun teenusepakkujat teavitada kohe rendisõiduki päringut tehes.
Lepingus määratud läbisõidu ületamisel kohandub tasu, mis on 0,18EUR ületatud kilomeetri kohta. Sellest tulenevalt julgustame kliente alati oma prognoositavat läbisõitu võimalikult realistlikult hindama.

Tekkis huvi täisteenusrendi vastu?

Vaata rendipakkumisi