Mis on Mobire täisteenusrent?

Täisteenusrent ehk pikaajaline autorent on  mugav lahendus uue või vähesõitnud sõiduki kasutamiseks. Täisteenusrent sobib nii eraisikutele kui äriklientidele.

Täisteenusrent hoiab võrreldes liisinguga Sinu aega märgatavalt kokku. Ühtlasi toimib teenus fikseeritud kuumaksega, mis sisaldab kõiki rendiautoga seotud teenuseid.

Pikaajalise autorendi periood on 12 kuni 60 kuud, mille vältel hoolitseme, et Sinu auto oleks alati töökorras ja hästi hooldatud. Rendiperioodi lõpuks saad auto soovi korral välja osta.

Rendiautodega saad lähemalt tutvuda siin.

Mobire täisteenusrendi eelised

Meie hoolitseme selle eest, et Su auto oleks alati töökorras ning hästi hooldatud. Kõik sõidukiga seotud teenused on ühes kuumakses ning kogu lepinguperioodiks fikseeritud.

Täisteenusrent sobib nii eraisikutele kui äriklientidele.

 • Esimene rendimakse alates 0 €
  Võimalusel saab auto kätte ilma sissemakseta
 • Kõik kulud ühes fikseeritud kuumakses
  Autoga seotud kulud on ühes kuumakses ning fikseeritud kogu lepinguperioodiks
 • Sõiduki eest hoolitseb Mobire
  Mobire tegeleb auto hoolduste, rehvivahetuste, tehniliste ülevaatustega, avariijuhtumitega jm
 • Asendusauto igaks juhtumiks
  Auto hoolduse, tehnilise rikke või avarii korral saate asemele alati asendusauto
 • Paindlik tagastamise võimalus
  Vajadusel saad sõiduki tagastada juba enne rendiperioodi lõppemist

Kuidas Mobire täisteenusrent töötab?

Kuidas kujuneb Mobire täisteenusrendi makse?

Mobire täisteenusrendi kuumakse koosneb mitmetest komponendidest, millest suurima osa moodustab üldjuhul sõiduki kasutamine. Lisaks sisaldab kuumakse autoga seotud teenuseid.

Võrdle täisteenusrenti ja liisingut

Toome alljärgnevalt välja kõik sõidukiga seotud otsesed ja kaudsed kulud, millega iga autojuht kokku puutub.

Arvestuse aluseks on võetud: Toyota RAV4 2.0 Dynamic Force Luxury Multidrive S

Lisavarustus: comfort pakett + light business pack (porikummid ja pagasimatt), toonklaas juhist tagumistel klaasidel, liikluaohutuspakett 1 kg tulekustutiga, helkurvest ja ARK registreerimine (auto ettevalmistamine).

Pikaajalise autorendi/liisingu periood 60 kuud, läbisõidupiirang 100 000 km, sõiduki hind 25 000 €.

Mobiilist vaadates liiguta tabelit ka paremale-vasakule.

Kulude arvestus ühes kuus Toyota RAV näitel:

Täisteenusrent Liising Kommentaarid
Esimene rendimakse / sissemakse 0 € 0 € Üldjuhul liisingul sissemakse 10% sõiduki hinnast ehk tuleks maksta 2500,00 €
Lepingutasu 0 € 250,00 € Liisingul lepingutasu 1% sõiduki hinnast
Igakuine rendimakse / liisingmakse 332,00 € Liisingu puhul kasutusrent: intress 3,5 %, periood 60 kuud, jääkväärtus 30 %.
Liikluskindlustus 20,00 € Täisteenusrendi puhul on hind fikseeritud ning kindlustus- hindade tõusu pärast muretsema ei pea. (Arvestatud Tallinnas elav 30 a mees.
Kaskokindlustus 52,00 € OV 200 €, varguse vastutus 15 % sõiduki hinnast.
Muud kulud 56,00 € Muude kulude alla on arvestatud tehnohooldused kuni 100 000km (ametliku esinduse hinnakirja alusel), asendusauto (liisingu puhul ainult kaskojuhtumi ajaks, kuid täisteenusrendi puhul igaks juhtumiks) ning kvaliteetsed talverehvid.
Rehvide vahetamine ja ladustamine 17,00 € Mobire korraldab hooajalise rehvivahetuse 2 korda aastas ja rehvide aastaringse ladustamise kogu rendiperioodi jooksul. Liisingu puhul on välja toodud rehvivahetus (60€/kord) ning hoiustamine Vianori esinduses (42€/hooaeg) kogusummas 1020 €, mis on jaotatud 60 kuu peale.
24 h teeninduskeskus Mobire täisteenusrendi puhul on olemas 24 h teenindusabi, kes aitab kõikide sõidukiga seotud küsimuste ja probleemide korral.
Kindlustusjuhtumite käsitlemine Sul pole vaja avarii korral ise asju ajada, Mobire meeskond käsitleb kindlustusjuhtumeid Sinu eest.
Arvete administreerimine Sul on võimalus sooritada oste meie koostööpartnerite juures Mobire soodushindadega ning sooritatud ostude koondarve esitatakse Sulle järgmise kuu arvega.
Kütusekaart Mobire annab Sulle Alexela maksekaardi, millel on igakuine limiit. Lisaks saad soodustust -5 s/l.
Kuumakse kokku 459,00 € 477,00 € Mobire täisteenusrendi kuumakse on fikseeritud kogu rendiperioodiks (60 kuud), liisingu puhul on kõik välja toodud lisakulud ajas muutuvad. Liisinguga tuleb ühekordse maksena tasuda pangale 2750€ (võrdlusesse tõime näite, kui pangast oleks võimalik saada uus auto ilma sissemakseta). Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Tekkis huvi täisteenusrendi vastu?

Vaata rendipakkumisi