ESSVE:”See on lihtsam, mugavam ja päeva lõpuks ka soodsam kui ise autoparki hallata!”

Jaga teistega:

ESSVE Estonia on minevikus ka teisi teenusepakkujaid proovinud, aga Mobirega oleme tänaseks koostööd teinud pea 10 aastat. Kui küsida, miks just Mobire, siis nad haldavad meie autoparki väga professionaalselt ja me saame keskenduda oma põhitegevusele. Nad lahendavad kõik probleemid sujuvalt, sageli isegi ületades meie ootusi.

Mobirel on hästi paindlik ja kliendisõbralik suhtumine autode ennetähtaegsel tagastusel (ka kriisi ajal)! Jagan kliendikogemusena üht paari aasta tagust juhtumit: oli jaanipäev, sadas vihma ning välgutas. Autost väljudes lõi välk ja autouksed läksid lukku, nii et auto töötas ja võtmed olid autos. Helistasin kohe 24h teenindusse ning peagi olidki poisid varuvõtmega minu juures ja saime probleemi lahendatud. See oli üks uskumatu lugu, et jaanipäeva õhtul tuli abi nii kiirelt!

Oma 10-aastase kogemuse pealt soovitan kõigil ettevõtetel langetada positiivne otsus ning eelistada täisteenusrenti – see on lihtsam, mugavam ja päeva lõpuks ka soodsam kui ise autoparki hallata!


ESSVE Estonia AS Ida-Euroopa regiooni juht Uno Maitus