Tanel:”Ma pole pidanud muretsema auto pärast.”

Jaga teistega:

Olen Mobire klient olnud veidi üle viie aasta ja kasutanud kahte erinevat teenusepaketti kahe erineva autoga. Kõik autoga seotud küsimused on laabunud hästi. Ausalt, ma pole pidanud muretsema auto pärast, vaid olen tegelenud oma põhitegevusega.

Nüüd siis sellest, et mis mind ajendas kirjutama!? Mingil paganama põhjusel leppisin kokku üheks päevaks nii rehvivahetuse kui ka auto garantiiremondi. Kõikide asjade kokkulangemisel ei osanud ma ette näha, et mul ei ole sel päeval aega autoga tegeleda. Tegin eelmisel päeval oma haldurile, Romanile, kõne ja kurtsin muret. Roman kuulas mu ära ja lubas tagasi helistada. Nii läkski. Roman helistas mulle ca 10 minuti pärast ja lahendus oli olemas. Ta leidis inimese, kes minu eest viis auto rehvivahetusse, käis ära garantiiremondis ja tõi auto tagasi sinna, kust võttis. Nii lühikese etteteavitamisajaga suudeti siiski lahendus leida, SUPER!

See on parim teenindus ja suhtlus kliendiga, mis ma olen kogenud. Roman oli kohe abivalmis ja suutis minu esialgu suurena paistva probleemi ühe hetkega olematuks teha. Mitte ükski teine ettevõte ei oleks nii väikese firma puhul, mida mina juhin, isegi viitsinud vaevuda ega süveneda probleemi.

Hoidke oma häid teenindajaid ja eriti suur kiitus ning kummardus Romanile. Kindlasti tuleb ka minu järgmine sõiduvahend Mobirest.

Tanel
Väikeettevõtte juht

Mobire pakub täisteenusrenti nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Täisteenusrendi pakkumised leiad SIIT