Robert:”Minu jaoks on äärmiselt oluline just see mugavus.”

Jaga teistega:

Tere! Mina olen Robert, 31-aastane ettevõtja, abikaasa ja isa. Lisaks perele ja tööle tuleb leida aega ka trenni jaoks, sest aktiivne eluviis on minu jaoks väga oluline ning hetkel on suureks kireks discgolf ja cross-fit treening.

Mobirest on mul võetud kaks autot – Toyota RAV4 ja Škoda Superb, mis teevad liikumise, ajaplaneerimise ning kulude kontrolli väga mugavaks.

Kuidas avastasid enda jaoks täisteenusrendi? Millisele probleemile olid otsinud lahendust?

Mobire täisteenusrendi avastasin läbi tuttavate ning Instagrami vahendusel. Varasemalt olid meil peres kasutatud autod ning esialgu polnud ka plaanis tutikat autot võtta. Müüsin vana auto maha ning kiirelt oli uut asemele vaja. Vaatasin siis ka Mobire täisteenusrenti ja küsisin pakkumisi nii kasutatud autodele kui ka uutele ning kiirelt sain aru, et kõige mõistlikum on võtta uus Toyota RAV4. Auto jõudis meieni täpselt õigeks ajaks.

Mis oli see hetk, kui said aru, et täisteenusrent on just see, mida vajad?

Sain aru, et täisteenusrendiga on elu mugavam ja ma ei pea auto pärast muretsema. Minu jaoks on äärmiselt oluline just see mugavus. Näiteks, kui sain kätte teise auto (Škoda Superb), siis kliimablokis oli viga. Auto läks esindusse ning Mobirest sain kohe endale asendusauto, mis oli superluks.

Kuidas kulges Sinu jaoks kogu protsess algusest kuni auto kättesaamiseni?

Mõlema autoga on tegelikult päris ruttu ja valutult läinud. Toyota RAV4 puhul peale lepingu vormistamist tuli veel natukene autot oodata, sest sel ajal uued RAV4-d alles hakkasid Eestisse jõudma. Škoda Superb oli laos olemas ning selle sain väga kiirelt kätte. Minu jaoks oli uue auto kättesaamine väga põnev. Sind põhimõtteliselt nagu kantakse kätel autoni, näidatakse kõik asjad ette, saab igasugust nänni jne.

Milliseid positiivseid elamusi oled täisteenusrendi juures märganud?

Positiivne on muidugi see ajavõit ja mugavus. Võrreldes liisinguga on igakuine makse küll natukene kõrgem, aga samas on mul kõik olulised asjad kaetud ning ma olen nõus ajavõidu ja mugavuse eest rohkem maksma. Mulle meeldib, et auto koha pealt on mul murevaba elu, ma ainult tangin, panen klaasipesuvedelikku ja pesen autot.

Mida soovitad teistele, kes kahtlevad, kas valida täisteenusrent või mõni muu alternatiiv?

Ma kindlasti soovitaks mõelda ajakulu peale, mis kaasneb sellega, et viia auto remonti, hooldusesse, tegeleda rehvide vahetusega jne. Kindlustusjuhtumite puhul see igasugune paberimajandamine on väga tüütu, aga Mobire teeb sinu eest kõik need asjad ära. Kui suudad ühe asja oma kohustuste koormast vähendada, siis olgu see auto.

Mis on Sinu unistuste auto?

See muutub ajas. Kunagi ma unistasin mingitest äärmiselt kallitest autodest, aga mida aeg edasi, siis seda praktilisem peaks auto olema. Mul ei ole midagi teha kahekohalise autoga. Tesla oleks praegu see, mida ma tahaks, või siis samaväärne Škoda Enyaq. Mittepraktilisem unistuste auto oleks Audi R8 kabriolett.

Kaanefoto autor: Kairi Naha

Tutvu täisteenusrendi pakkumistega siin > AUTODE VALIK