Mobire kaasas omanikeringi Inbanki

Jaga teistega:

Meil on hea meel teavitada, et detsembri alguses sõlmis Mobire lepingu, millega kaasati omanikeringi Inbank.

Uus enamusosanik Inbank avardab oluliselt Mobire ligipääsu soodsale rahastusele ning võimaldab nii senistele kui tulevastele klientidele pakkuda paindlikke ja soodsaid täisteenusrendi lahendusi. 

Samuti soovime senisest aktiivsemalt siseneda Läti ja Leedu turule, et pakkuda meie kõrgetele standarditele vastavat teenust laiemalt ka sealsetel turgudel.

Ka Inbanki nõukogu esimehe Priit Põldoja sõnul liigub maailm täna selgelt püsitasul põhinevate ärimudelite suunas. „Kuna pikaajalise autokasutuse teenust on võimalik edukalt skaleerida, siis näeme selles äris väga suurt kasvupotentsiaali,“ ütles Põldoja. Tema sõnul on Mobire teinud uue tootekategooria tutvustamisel väga head tööd. „Tunneme hästi autode finantseerimise valdkonda ja Baltikumi turgu, selles mõttes sobib Mobire Inbanki portfelli kenasti,“ sõnas Põldoja.

Viimase viie aasta jooksul on Mobire oma autopargi enam kui kahekordistanud ja täna kuulub sinna üle 2300 sõiduki. Ettevõtte 2019. aasta konsolideeritud käive oli 15,3 miljonit eurot. Tehingu järel jätkab Mobire tegevust senise nime all.

Kõigi Mobire grupi ettevõtete juriidilised- ja kontaktandmed jäävad samaks.

Inbanki nõukogu esimees Priit Põldoja ning Mobire Groupi tegevjuht Andrus Valma