Mobire klientide lemmikautode TOP 6

Jaga teistega:

Lemmikautode TOP 6 – vaata, kas leiad nimekirjast ka enda lemmiku!

Mobirel on Eesti ühes suurimas autopargis kasutusel ligi 2600 sõidukit üle Baltikumi. Milliseid autosid eelistavad eestlased ja milliseid lätlased ning leedukad?

Edetabelit juhib Toyota RAV4

Mobire Group-i täisteenusrendi klientide lemmikauto üle Baltikumi on ülekaalukalt Toyota RAV4. See kattub ka üleüldiste turu trendidega, mille kohaselt on RAV4 enimmüüdud auto nii Eestis kui ka Lätis. Auto populaarsus on tingitud Toyota „igikestva auto“ mainest ja auto ruumikusest ning turvalisusest.

Toyota RAV4-ja eelistab nii suur äri- kui väikeklient, kes vajavad keskmisest suuremat praktilisust. Samuti on oluline, et sõiduk oleks suure pakiruumiga ning sobiks kõikidele teeoludele – nii linnatänavaile kui ka maastikule.

Järjest enam hindavad kliendid ka Toyota keskkonnasõbralikkust, mistõttu on just Toyota RAV4 hübriid meie klientide kõige hinnatuim keskkonnasäästlik linnamaastur.

Ärikliendi lemmikuteks on töökindel rahvaauto ja universaalne väikekaubik

Kui populaarset linnamaasturit eelistab nii suur- kui jaeklient, siis teise ja kolmanda koha sõiduki toob pjedestaalile eelkõige äriklient.

Mobire enimrenditud autode tabelis hoiab tugevat teist kohta Skoda Octavia. Vaadates Mobire kliente Balti riikide lõikes eraldi, on Octavia lausa esimesel kohal nii Lätis kui ka Leedus. Antud mudelit ei kutsuta ilmaasjata „rahvaautoks“, sest tegu on töökindla, viisaka ja taskukohase sõidukiga, mis sobib ideaalselt tööautoks. Octavia valib oma autoparki peamiselt keskmise suurusega ettevõte, kelle pargis on  10-20 sõidukit.

Auväärsele kolmandale kohale paigutub Citroën Berlingo, mis on oma olemuselt praktiline väikekaubik ning seetõttu eelistavad sõidukit erineva profiiliga ettevõtted ning riigisektor. Suurim Citroen Berlingo tarne tehti Mobire poolt 2021 aasta 1. kvartalis Eesti Kaitseväele. Berlingo sobib nii suurt autoparki omavale organisatsioonile kui ka väikeettevõtjale, kelle tegevuste hulka kuulub muuhulgas ka kaubatransport.

Vaata täisteenusrendi pakkumisi SIIT

Enim Mobirest renditud automudelid üle Baltikumi:

1. Toyota Rav 4

2. Skoda Octavia

3. Citroen Berlingo

4. Toyota Corolla

5. Peugeot Partner

6. Volkswagen Passat