Millised on Mobire klientide lemmikautod?

Jaga teistega:

Mobire autopargis on tänaseks üle 3500 sõiduki üle Baltikumi. Viskame pilgu peale, millised olid Mobire klientide lemmikautod 2022. aastal.

Mobire klientide lemmikuks on jätkuvalt linnamaasturid. Ja mitte ainult Mobire klientide lemmikud – ka automüügi edetabeleid juhivad just väiksemad maasturid.

Kodiaq hõivas RAV4 trooni

2021. aastal oli Mobire klientide vaieldamatuks lemmikmudeliks Toyota RAV4. Kuigi Toyota on jätkuvalt eelistatuimate brändide edetabeli tipus, siis top-mudelite arvestuses hõivas 2022. aastal esikoha Škoda Kodiaq. Škoda Kodiq on ruumikas linnamaastur, mis on kiita saanud ka hea disaini, töökindluse ja turvalisuse eest.

Kodiaq on lemmikuks nii era- kui äriklientide seas, kes peavad oluliseks pakiruumi suurust ning mugavust nii lühemateks linna- kui pikemateks maanteesõitudeks. Oluliseks teguriks on kindlasti ka hea hinna ja kvaliteedi suhe. Škoda Kodiaq pakub mõistlikus hinnaklassis igakülgset mugavust.

Kord Toyota peal ja Škoda all, siis jälle Škoda peal ja Toyota all

Mobire automudelite top on kui „Pisuhänd“, kus edetabeli esikohti jagavad omavahel Toyota ja Škoda erinevad mudelid. Nii oligi ka 2022. aasta top nende kahe mudeli võitluslava. Esikoha sai küll Škoda Kodiaq, ent talle järgnes Toyota võimekas linnamaastur Yaris Cross. Tegemist on kompaktsete mõõtudega linnamaasturiga, mis võimaldab kiiret ja mugavat manööverdamist linnas, pakkudes samal ajal maasturi sõiduelamust. Täiuslik auto linnainimesele, kes lisaks linnasõitudele liikleb vahest ka maanteedel.

Edetabeli kolmandalt kohalt leiame aga taas Škoda mudeli – Octavia. Octavia on Mobire klientide lemmikute hulgas samuti mitu aastat järjest. Tegu on töökindla ja taskukohase autoga. Tihti valivad Octavia oma autoparki just keskmise suurusega ettevõtted.

Eelmise aasta liidri, Toyota RAV4, leiame aga tabeli neljandalt kohalt. Kliendid kiidavad auto töökindlust, ruumikust ja turvalisust. Üha suuremat rolli mängib klientide jaoks rolli ka auto keskkonnasõbralikkus. Toyota RAV4 hübriid on just seetõttu juba mitmeid aastaid meie klientide lemmikute hulgas olnud.

Keskkonnateadlikumad valikud

Mobire kliendid on oma eelistustes muutunud järjest teadlikumaks ja keskkonnasõbralikumaks otsides sisepõlemismootoriga autodele alternatiive. Võrreldes 2021. aastaga kasvas elektri- ja hübriidautode rent Baltiriikides koguni 36%. Järjest rohkem ärikliente soovib oma tegevuse keskkonna jalajälge vähendada ning vahetavad mootoribensiiniga autod rohelisema energiaga elektriautode vastu. Eraklientide hulgas eelistavad elektriautot need, kes kasutavad autot peamiselt linnasõitudeks. Mobire Groupil on plaanis ka edaspidi elektri- ja hübriidautode valikut järjest suurendada. Populaarseimateks elektriautodeks olid eelmisel aastal Škoda Enyaq, Nissan Leaf ja Tesla.

Tutvu Mobire täisteenusrendi pakkumistega ja vali oma lemmik välja SIIT
Meie tegeleme autoga, Sina lihtsalt sõida!