Mis saab täisteenusrendi puhul vanast autost?

Jaga teistega:

Tuntud mõttetera kohaselt valmistab auto rõõmu kahel korral – ostuhetkel ning müügihetkel. Täisteenusrendi  puhul jääb kliendile topeltrõõm uue auto saamisest ja kasutamisest, sest Mobire võtab sõiduki hilisema realiseerimise alati enda kanda.

Liisinguteenuse puhul põrkub pea iga kasutaja tahtmatult kokku loteriimänguga, sest enne uue auto liisimist tuleb ju kõigepealt vanast sõidukist vabaneda ning mängu tuleb terve hulk erinevaid tegureid, mis lõpuks määravad selle, kas tehing tuleb soodne ostjale või müüjale. Kasutatud autode järelturg ja hinna kujunemine hõlmab endas üsna palju erinevaid nüansse, millega kurssi viimine võtab väga palju väärtuslikku tööaega.

Müügi hetkel muutub auto transpordivahendist objektiks. Kuigi sõidukil võib olla väike läbisõit ning üldiselt hea seisukord, määrab auto lõpphinna muuhulgas ka sõidukite järelturg ning tuhanded muud detailid. Lisaks on müüja jaoks auto emotsionaalse väärtusega ja müügihinna pealt loodetakse jääda plussi ning võita vähemalt uue auto sissemakse summa. Ostjale on sentimentaalsed väärtused tühised ning peamine eesmärk on saada sõiduk kätte võimalikult soodsa hinnaga. Kas selline pokkerimäng ostja ning müüja vahel väärib küünlaid? Kui automüük ei ole Sinu igapäevaseks tegevuseks, siis pigem mitte.

Kuidas Mobire täisteenusrent aitab vana auto uue vastu vahetada?

Täisteenusrendi  kliendi elu  on märkimisväärselt lihtsamaks tehtud kui mistahes liisingufirma täna suudab pakkuda. Rendilepingu lõppedes toob klient vana auto Mobiresse, meie korraldame tehnilise ülevaatuse ning sõiduki hindamise ning võtame auto tagasi. Olles varasemalt välja valinud uue sõiduki, saab klient Mobirest muretult koju sõita juba uue autoga. Meie võtame enda kanda kõik vana sõiduki realiseerimisega seotud tegevused, sest oma tegevusvaldkonnast tulenevalt on meil oluliselt lihtsam leida sõidukile ostja.

Kui kliendil tekib rendiperioodi keskel vajadus sõiduk välja vahetada näiteks suurema vastu, siis ka sellist võimalust me pakume.  

Samuti on võimalik rendileping ennetähtaegselt lõpetada, tasudes lepingu lõpetamise tasu ning vabanedes nii  kõigist rendilepinguga seotud kuludest . Liisinguettevõtted käesoleval hetkel  sellist võimalust ei paku.

Nii lihtne kõik ongi.

Vaata täisteenusrendi pakkumisi ja võrdle sõidukeid