Täisteenusrent – ajasäästlik valik

Jaga teistega:

Juba eelmise sajandi alguses ennustati inimeste tööaja lühenemist ja gurud kirjutavad 4-tunnisest töönädalast. Kuid tihti on ka 8 töötundi päevas vähe, et kõik vajalik tehtud saada. Iga päev söövad inimeste tööaega (ja närve) mitmed kõrvalised kohustused või tegevused, mille saaks võrrandist välja lükata. Usu või mitte, aga Rentest saab firmadele aega juurde anda.  Ajamasinat me leiutanud ei ole, lahendus on palju lihtsam – täisteenusrent.

Täisteenusrent/täisteenusliising on ettevõttele tihti rahaliselt soodsam ja ajaliselt kasulikum valik kui tavapärane autoliising. Täisteenusliising vabastab ettevõtte ja töötajad erinevatest sõidukite haldamisega seotud kohustustest ja probleemidest.

Täisteenusrent annab lisaks kulude optimeerimisele ja kokkuhoiule ka korraliku ajavõidu.

Täisteenusrent omab mitmeid eeliseid:

Lihtne eelarvestamine ja kulude kontrollÜhes kuumakses sisalduvad kõik autoga seotud kulud (võimalik valida erinevate hädavajalike ja mugavusteenuste vahel). See tähendab, et ettevõtte raamatupidaja ei pea tegelema auto kulumaterjalide, remondi, hoolduse jms arvete ja tšekkidega. Sõiduki kulude planeerimine muutub samuti kiiremaks ja lihtsamaks, kuna kuumakse on fikseeritud. 
Lahendame mured kiirelt ja lihtsalt Kindlustuse pikendamine läks meelest? Ülevaatuseks pole aega? Kahjukäsitlus on tülikas? Autoga seotud probleemidega tegeleb Rentest. Kui auto vajab hooldust, rehvivahetust, tehnilist ülevaatust, tekkinud on tehniline rike või avariijuhtum, saab olukorra lahendamise kohe meile üle anda. Tegele äriga ja las professionaalid tegelevad autodega. 
Sõiduvahend on alati tagatudAuto hoolduse, tehnilise rikke või avarii korral saate kohe asemele samaväärse asendusauto ega pea ise hakkama asendusautot otsima. Kui ettevõttel tekib ajutiselt vajadus sõidukeid lisandunud töötaja või suurenenud transpordivajaduse tõttu  juurde soetada, on rendiettevõttel selleks alati sõiduvahendid olemas. Olgu tegemist siis 3-päevase või 6-kuulise perioodiga. 
Rooli ja edasi äri tegema!

Võida endale aega juurde ja võta meiega ühendust 60701166 või info@mobire.ee.

Loe veel lisaks